289 | KYTICE VE VÁZE
BLAŽEK Zdeněk (1904 – 2000)
- starting price: 24 000 CZK
- hammer price: 36 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, rentoilováno, 74 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole Z. Blažek.